Spotkanie Członków Oddziału w siedzibie PIP w Słupsku

W dniu 16 grudnia 2022 roku odbyło się spotkanie Członków Oddziału Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Pracowników Służby BHP.

Dzięki uprzejmości kierownictwa Państwowej Inspekcji Pracy Oddział w Słupsku, spotkaliśmy się w siedzibie PIP.
Wszyscy zebrani wysłuchali prezentacji p. Joanny Drawnel-Jankowskiej pt. "Nowelizacja Kodeksu Pracy – najważniejsze zmiany w przepisach prawa pracy". Następnie po części oficjalnej miały miejsce życzenia świąteczne i podziękowania – Prezesa o/Słupsk.
W ostatnim punkcie spotkania zostały omówione sprawy bieżące oraz plan pracy Zarządu Oddziału na 2023 rok.
Omówione zmiany w przepisach zamieszczono w załączniku pdf.

image.pdf 4 MB PDF