Spotkanie Członków Oddziału w siedzibie Fiskars we Włynkówku

W dniu 22 marca 2024 roku odbyło się spotkanie członków słupskiego OSPSBHP.

W dniu 22 marca 2024 roku, dzięki uprzejmości Kolegi Daniela Riopka oraz Zarządu Fiskars Polska Sp. z o.o., odbyło się we Włynkówku w siedzibie zakładu spotkanie członków słupskiego OSPSBHP.

Tematem spotkania było przedstawienie systemowego podejścia do bezpieczeństwa i higieny pracy oraz przedstawienie dobrych praktyk w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy na przykładzie firmy Fiskars Polska Sp. z o.o..

Dodatkowo na spotkaniu omówione zostały zmiany w rozporządzeniu dotyczącym pracy przy monitorach ekranowych.

Ramowy program spotkania:
12:00 - Przywitanie członków stowarzyszenia w firmie Fiskars Polska Sp. z o.o.
12:15 - Przedstawienie programu do spostrzeżeń i audytów Falcony - omówienie zasad zgłaszania wszystkich spostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa w firmie Fiskars Polska Sp. z o.o.
12:45 - Oprowadzenie członków stowarzyszenia po hali produkcyjnej GCT – hala montażu, produkcja sekatorów i innych narzędzi ogrodowych.
13:15 - Przerwa kawowa.
13:30 - Omówienie zmian w rozporządzeniu dotyczącego pracy przy monitorze ekranowym.
14:10 - Oprowadzenie członków stowarzyszenia po hali produkcyjnej GST – hala montażu, produkcja metalowa, magazyn wysokiego składowania.
14:40 - Omówienie spraw bieżących oddziału:
- przedstawienie sprawozdań z działalności zarządu oraz komisji rewizyjnej za rok sprawozdawczy 2023,
- omówienie podstawowych funkcji systemu SORGA (panel członkowski),
- sprawy różne (jubileusze 15-lecia oddziału).
15:15 - Zakończenie spotkania.